Pokazy laserowe


Specjalizujemy się w tworzeniu unikalnych widowisk artystycznych z dziedziny techniki laserowej. Nasze pokazy są indywidualną atrakcją lub doskonałym uzupełnieniem imprezy. To niezwykłe połączenie magii barw i muzyki.

Proponujemy różnorodne pokazy laserowe, takie jak Beam Show czy Graphic Show. Nasz autorski pokaz przestrzenny (BEAM SHOW) stanowią pojedyncze wiązki światła, płaszczyzny, figury kreślone przez promień lasera w powietrzu. Uzupełnieniem pokazu przestrzennego jest animacja laserowa (GRAPHIC SHOW) czyli wyświetlane promieniem lasera sekwencje ruchomych obrazów, różnego rodzaju napisów i logotypów.
Nieodłącznym elementem pokazu jest muzyka. Laser z dedykowaną muzyką na żywo jest spektaklem artystycznym, niepowtarzalnym, dostarcza niesamowitych wrażeń.

W naszej ofercie posiadamy lasery jednobarwne jak również z systemem mieszania kolorów, sterowane z wykorzystaniem protokołu ILDA.

Wykorzystywane przez nas lasery wyprodukowane są z najwyższej jakości komponentów firmy LASER WORLD zapewniając niezawodność działania.

W zależności od wymagań klienta przygotujemy autorskie pokazy laserowe w odpowiedniej konfiguracji, dopasowując do indywidualnych oczekiwań. Od miejsca, czasu i preferencji klienta uzależniamy  ilość zastosowanych laserów, rodzaj efektów, a także długość trwania przedstawienia.

Nasze pokazy laserowe wzbogacamy poprzez odpowiednio zaprojektowany system oświetlenia efektowego, pirotechnikę sceniczną lub projekcje multimedialne.

Wszystkie te elementy wzbogacające pokaz mają na celu zwiększyć jego dynamikę. Dokładamy wszelkich starań, by nasze produkcje były oryginalne i miały unikalny charakter.